Клапани, що перемикаються сигналом гідравлічним

Це золотникові клапани- перемикачі 2, 3 і 4-ходові  з 2 або 3 положеннями, керовані безпосередньо внутрішнім або зовнішнім гідравлічним сигналом .
Клапани можуть бути використані в гідравлічних системах, що вимагають керування напрямком циліндрів подвійної та односторонньої дії, гідравлічних двигунів, гальм та муфт.
Вони можуть використовуватися як окремі компоненти або як клапани, які керують  іншими клапанами, такими як зворотний, розвантаження або логічний  клапани.

 

Клапани серії DC-6x є 2 або 3 позиційні, 4-ходові  з додатковими двома гніздами для гідравлічного  сигналу для перемикання золотника. Застосовується для контролю великих потоків, тобто до 760 л / хв до 350 бар, при мін. тиску сигнала  9 бар.

 

Клапани серії DQ-3x є 2-позиційними, 3-х ходовими з внутрішнім каналом управління та сапуном перемикання золотника. Найчастіше вони виконують роль перемикачів  гідравлічних ліній.

 

Клапани серії DP-1x є 2-позиційними, 3-х ходовими з внутрішнім каналом управління та дренажним каналом. Найчастіше вони служать для розвантаження гідравлічних ліній при недостатньому робочому тиску. Максимальний робочий тиск до 420 бар.

 

Клапани серії DD-1x є 2-позиційними, 2-х та 3-х ходовими із зовнішнім гідравлічним сигналом управління та дренажним каналом. Потік до 170 л / хв.

Zawory przełączające bezpośrednio sygnałem ciśnieniowym
(Розмір: 4.85 MB)

Клапани аварійні

У нормальних робочих умовах клапан НВ (МЕГ) дозволяє маслу вільно текти в обох напрямках. У разі розриву шланга витрата масла збільшується, а клапан блокує потік масла з гідроциліндра, запобігаючи різкому падінню стріли. Клапан використовується в багатьох мобільних гідросистемах. Вкладиші доступні із зовнішньою різьбою, яка розміщується в різьбовій втулці GW-GW (FF) або GW-GZ (MF).

Максимальна продуктивність: до 175 лтр / хв

Максимальний тиск: до 350 бар


Клапан встановлюється якомога ближче до гідроциліндра. Зазор "S" повинен бути відрегульований так, щоб забезпечити потік  на 50% вище номінального з гідроциліндра.

 

Zawory pękniętego przewodu_Winner
(Розмір: 4.67 MB)
Katalog_zawory_pękniętego_przewodu
(Розмір: 3.06 MB)

Клапани розвантаження акумуляторів

Клапан  Winner QP - це регульований керуючий клапан з фіксованою відсотковою різницею спаду  тиску. Контролює тиск в лінії акумулятора. Коли цей тиск досягає заданого значення, він  розвантажує лінію додаткового запобіжного клапана, який розвантажує насос. Коли тиск падає до рівня, налаштування , клапан закривається, і насос знову заряджає акумулятор. Ми рекомендуємо використовувати його разом з перепускним клапаном прямої дії Winner RV11A30.


Існує чотири діапазони різниці тисків: 15%, 20%, 30% і 50%.

Майте на увазі, що низький робочий тиск може означати низьку різницю тиску, а великий потік може означати більшу різницю тиску, що може вплинути на роботу запобіжного клапана.
Уважно продумайте якою має бути різниця тиску у відсотках, протяжність пілотних каналів тощо.

Zawory rozładowujące akumulator
(Розмір: 4.16 MB)

Клапани фільтрації

Фільтр-картридж Winner FL очищує масло від домішків , запобігає передчасному зносу компонентів та відмови системи. Монтується в одному із стандартних гнізд клапана Winner.

Максимальний тиск: 350 бар

Максимальна продуктивність: до 40 лтр / хв

Фільтрація: 40 мкм.

 

Встановлюється  в лінійних блоках серії ML або блоках MH для клапанів CETOP.

Zawory filtrujące
(Розмір: 4.05 MB)

Клапани пропорційні

Це серія пропорційних клапанів PDD Winner, пропорційно керованих гідравлічним пілотним сигналом.
Ці клапани забезпечують пропорційне регулювання золотника клапана, коли вимоги до потоку перевищують потужність версії з безпосереднім електромагнітним приводом.

 

Вони доступні в 3 варіантах номінального потоку: 28, 70, 140 л / хв

Максимальний тиск: 350 бар

Максимальний тиск пілота: до 35 бар

 

Тиск гідравлічного сигналу пілота в отворі 1 протистоїть центруючій пружині і створює змінний потік між отворами 3 і 4, який пропорційний тиску в отворі 1.
Тиск пілотного сигналу в порту 6 спричиняє однакову роботу між портами 3 і 2.
Баланс сили (від витрати, сили пружини та пілотного тиску) дає часткову компенсацію при зміні тиску навантаження. Для підвищення точності потоку рекомендується використовувати зовнішній компенсатор витрати (наприклад, LP11A3140).

Zawory proporcjonalne kierunkowe
(Розмір: 4.17 MB)

Клапани пуску

 

Пускові клапани NS Winner дозволяють, наприклад, запускати однофазні двигуни змінного струму при повному або великому навантаженні.

 

Клапан NQ Winner, що використовується для усунення повітря, що потрапляє в систему, вимагає мінімальної витрати приблизно 15 л / хв і тиску 5,5 бар.

 

Клапан знову відкриється, коли тиск в системі опуститься нижче 1,7 бар. Після стравлювання повітря час закриття варіюється від приблизно 12 секунд при 15 л / хв до 0,5 секунди при 200 л / хв.


Максимальний тиск: 350 бар
Потік: 15-200 л / хв

Zawory rozruchowe
(Розмір: 4.08 MB)

Запитай про товар

Інформація на веб-сайті щодо пропонованих товарів, включаючи їх опис, ціну, фотографії або передбачуваний час доставки, є лише інформаційною і не є пропозицією за змістом Цивільного кодексу. Інформація, представлена на сайті, не відображає поточний стан складських запасів.
whatsapp