Hydropress

Przepraszamy, strony nie odnaleziono.

 

 

 

ТОВ "ГІДРОПРЕС СГ" КОМПЛЕКСНИЙ ПОСТАЧАЛЬНИК СИЛОВОЇ ГІДРАВЛІКИ.  

ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС З 2006 РОКУ.

 

 

 

sprzedaz.jpg
Продаж

 

Асортимент нашої пропозиції постійно розширюється. На сьогодні вона складає понад 40 тис. елементів силової гідравліки. Для забезпечення швидких поставок нашим клієнтам в м.Ельблонг було збудовано логістичний центр та склад. Постачання до клієнтів здійснюється 6-ма відділеннями та 7-ма торговими представництвами в Польщі та у містах Киів, Дніпро, Житомир в Україні. Крім того маємо торгових представників в містах Харків, Суми та Кропивницький.

serwis.jpg
Сервіс

 

Ми обслуговуємо гідравлічні системи та трубопроводи, повний сервіс масла від випробувань на чистоту до фільтрації та заміни, ремонт та модернізацію гідравлічних систем та професійні випробування гідравлічних шестерних насосів.

projektowanie.jpg
Проектування

 

Виконуємо проекти в галузі гідравлічних приводів та їх управління. Ми модернізуємо існуючі системи, проектуємо агрегати з гідростатчним приводом та системи підготовки масла для змащування, охолодження або підігріву машин.

При проектуванні гідравлічних систем наші інженери спираються на найновіші тренди   та рішення, поєднуючи переваги сучасних пристроїв з професійним досвідом.

produkcja.jpg
Виробництво

 

Ми виробляємо гідравлічні маслостанції, гідроцилідри. Монтуємо  гідравлічні трубопроводи на основі власної або повіреної документації. Виробляємо гідравлічні шланги, дотримуючись найвищих технічних вимог. Сучасне обладнання,  вибір якісних  компонентів у поєднанні з точністю та досвідом наших фахівців забезпечує найвищу якість та надійність наших проектів.

whatsapp