Рукави Waterblast

Як ексклюзивний дистриб'ютор світового лідера у виробництві шлангів ALFAGOMMA, ми пропонуємо високоякісні промислові шланги, що застосовуються в численних сферах застосування в будівельній, харчовій, нафтохімічній та обробній промисловості. Якщо терміни завершення проекту є напруженими та є проблеми з надійністю промислових шлангів, що застосовуються до цього часу, запитайте наших експертів про промислові шланги ALFAGOMMA:

  • для бетону
  • для піскування 
  • для штукатурки
  • каналізаційні
  • напорно-всмоктуючі 

 

ПЕРЕВІР ПРОПОЗИЦІЮ

Рукави гідравлічні WATERBLAST

 

Гідравлічні шланги WATERBLAST, підсилені чотирма високо гнучкими сталевими обплетеннями, призначеними для дуже високого тиску.
Вони поставляються в 3-х серіях - з різним робочим тиском і кольорами для легшої ідентифікації. Використовується серед іншого і для різання водою, дроблення бетону, для видалення фарби, іржі та пилу.
Коефіцієнт безпеки: 2,5: 1 згідно стандартів RMA BFPA DIN

Karta katalogowa Węże wysokociśnieniowe i okucia WATERBLAST - PL
(Розмір: 852.11 KB)

Запитай про товар

Інформація на веб-сайті щодо пропонованих товарів, включаючи їх опис, ціну, фотографії або передбачуваний час доставки, є лише інформаційною і не є пропозицією за змістом Цивільного кодексу. Інформація, представлена на сайті, не відображає поточний стан складських запасів.
whatsapp