Маслостанції H-PAK згідно стандартів ТОВ "Гідропрес СГ"

Маслостанції H-PAK згідно стандартів HYDROPRESS

Серія гідравлічних агрегатів H-pak була створена для забезпечення  потреб клієнтів простими та ефективніїими рішеннями з  коротким терміном реалізації. Ці гідравлічні агрегати базуються на стандартних гідравлічних компонентах, які постійно є в нашій пропозиції. Їх можна використовувати в стаціонарних системах. а також в мобільних. Параметри системи  залежать  від об'єму потоку та тиску.  Залежно від вимог,  програма пропонує алюмінієві баки (12, 25, 50 л) або сталеві  (20, 40, 63, 100, 160, 250л.).
Система приводу складається з електродвигуна (1 або 3 ~) і шестерного  насоса. Ця система живить  гідравлічний блок, встановлений на кришці резервуара, на якому змонтовані керуючі розподільники , підібрані відповідно до вимог.
Агрегат має  фільтр у лінії зливу в бак зі змінним картриджем, оптичний вказівник рівня масла з термометром, заливний фільтр з сапуном, манометр.
Додатково можна встановити  акумулятори, охолоджувачі, нагрівальні елементи, реле та даччики тиску та інше. 
 


Запит безкоштовного розрахунку вартості

Контактні дані

Основні технічні параметри для проектування гідравлічного агрегату
Розподільник підбирається відповідно до параметрів роб. тиску (bar) і максимальної продуктивності (л/хв)
Додаткові компоненти для розподільників плитового монтажу
Додаткове обладнання
Інформація на веб-сайті щодо пропонованих товарів, включаючи їх опис, ціну, фотографії або передбачуваний час доставки, є лише інформаційною і не є пропозицією за змістом ст. 66 Цивільного кодексу. Інформація, представлена на сайті, не відображає поточну інвентаризацію. Наведені вище дані використовуються для створення приблизної пропозиції на основі стандартних гідравлічних систем. Пропозиція щодо конфігурації гідравлічного агрегату буде надіслана на вказану електронну адресу.
whatsapp