Маслостанції, що виробляються згідно вимог клієнта

Маслостанції на замовлення клієнта

Компанія HYDROPRESS виробляє гідравлічні маслостанції, пристосовані до потреб користувача, які найчастіше призначені для  управління гідравлічними приймачами - циліндрами та гідромоторами. Вони можуть використовуватися як в  стаціонарних промислових  пристроях так  і мобільних системах. Виготовляються за нашими стандартами, а також розробляємо під індивідуальні замовлення клієнтів, відповідно до його технічних характеристик.
Наші гідравлічні агрегати можуть бути оснащені насосами нерегульваними: з використанням  шестерних насосів  з максимальним тиском до 270 бар, а також більш тихими пластинчастими насосами або поршневими  високого тиску до 400 бар. Для високих вимог до ефективності та енергоефективності ми використовуємо поршневі або пластинчасті насоси регульовані.
 Гідравлічні системи монтуємо на баках з алюмінію, сталевих  або з нержавіючої сталі. Залежно від вимог та технічних характеристик ми вибираємо відповідні компоненти та конфігурації управління, щоб система була простою в конструкції та максимально ефективною.
Гідравлічними розподільниками можна керувати вручну, гідравлічно, електрично або пропорційно. Наші агрегати можуть бути обладнані системою фільтрації, вимірюванням, охолодженням / нагріванням, аварійним керуванням тощо.

Для систем з високим ступенем складності та вимог до компактності ми розробляємо та виготовляємо гідравлічні блоки для кріплення елементів управління у картриджній версії.
Ви можете заповнити форму нижче, ввівши основні вимоги вашої системи, що дозволить нам сформувати попередню пропозицію для вас


Запит безкоштовного розрахунку вартості

Контактні дані

Основні технічні параметри для проектування гідравлічного агрегату
Розподільник підбирається відповідно до параметрів роб. тиску (bar) і максимальної продуктивності (л/хв)
Додаткові компоненти для розподільників плитового монтажу
Додаткове обладнання
Інформація на веб-сайті щодо пропонованих товарів, включаючи їх опис, ціну, фотографії або передбачуваний час доставки, є лише інформаційною і не є пропозицією за змістом ст. 66 Цивільного кодексу. Інформація, представлена на сайті, не відображає поточну інвентаризацію. Наведені вище дані використовуються для створення приблизної пропозиції на основі стандартних гідравлічних систем. Пропозиція щодо конфігурації гідравлічного агрегату буде надіслана на вказану електронну адресу.
whatsapp