Можливість маркування в Hydropress

Маркування - це основа в процесі швидкої і точної ідентифікації  окремих компонентів, готової продукції, інструментів, пристроїв, а також машин, що використовуються в промисловості.

Для цього ми використовуємо машини з дуже широким спектром застосувань, призначені для точного маркування та гравірування всіх видів матеріалів. Вони можуть успішно обробляти  стандартні метали та їхні сплави (залізо, мідь, алюміній, цинк тощо) та інші метали. Обладнання  забезпечує маркування високої якості, довговічністі (стійкість до стирання, високої температури, хімічних речовин, ультрафіолетового світла), і точність.
Ці пристрої чудово підходять для надійного, швидкого та персоналізованого маркування елементів середнього та великого розміру, інструментів, створення табличок ,та для обробки неметалічних матеріалів, таких як пластмаса, оргскло тощо.

Завдяки маркерам ми можемо застосувати будь-яке маркування відповідно до побажання замовника, наприклад, нанесення всіх видів кодів, описів, знаків, логотипів або серійних номерів, які чітко визначають виріб, його виробника, марку, дату виготовлення або інформацію, що дозволяє легко ідентифікувати певну деталь. Вкладіть гроші в надійність своїх технологічних ліній та зверніться до  торгового представника про послуги лазерного гравірування - завдяки постійному маркуванню ви зменшите простої і не забудете про огляд або заміну деталі.

whatsapp