Інформація про захист персональних даних

Захист персональних даних

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

 про порядок обробки персональних даних та права суб’єктів персональних даних

Цим Товариство з обмеженою відповідальністю «Гідропрес Силова Гідравліка» (надалі у тексті - Товариство), керуючись статтями 8, 12 Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року №2297-VI, повідомляє про права суб’єктів персональних даних, про застосований в Товаристві порядок обробки персональних даних і звернень про захист персональних даних. Товариство забезпечує обробку та захист персональних даних з дотриманням вимог Конституції України, Закону України «Про захист персональних даних», інших законів та нормативно-правових актів України, Конвенції про захист осіб у зв’язку з автоматизованою обробкою персональних даних та міжнародних договорів України.

 

Відомості про Товариство, як володільця персональних даних

Володільцем Ваших персональних данних є Товариство з обмеженою відповідальністю «Гідропрес Силова Гідравліка», код ЄДРПОУ 34649982, адреса 12410, вул. Тинюкова б. 39, с. Кам’янка, Житомирського р-ну.

Для отримання доступу до персональних даних, а також з інших питань щодо питань обробки персональних даних у Товаристві, суб’єкту персональних даних потрібно звертатися до директора Товариства - Олександра Нікітюка, написавши на адресу: 12410, вул. Тинюкова б. 39, с. Кам’янка, Житомирського р-ну , зателефонувавши за номером 044 458 55 55 або надіславши електронний лист на адресу: office@hydropress.com.ua

 

Мета обробки персональних даних

Ваші персональні дані обробляються нами з метою надання Вам наших послуг, виконання укладених договорів, відправлення замовлених товарів, виконання зобов’язань, передбачених законодавством, зокрема, видачі та зберігання рахунків-фактур та для архівації, а також для захисту прав Володільця відповідно до законодавства, в рамках стягнення боргу та судового провадження.

 

Склад персональних даних

Ми обробляємо Ваші наступні персональні дані: ім’я (імена), прізвище, адресу проживання / бізнесу / доставки,  адресу зареєстрованого офісу, ЄДРПОУ, ІПН, № реєстраційних документів, електронну адресу, номер телефону, номери банківських рахунків.

Надання персональних даних є добровільним, але в той же час необхідним для надання Вам наших послуг, включаючи виконання укладених договорів та інших дій спрямованих на забезпечення надання наших послуг. Якщо особисті дані не будуть надані, ми не зможемо надати вам послугу та як наслідок надати підтвердження надання таких послуг. Надання вищезазначених персональних даних - це контрактна вимога, яка необхідна для визначення умов обслуговування.

 

Порядок обробки персональних даних

Ми збираємо особисті дані в електронному та паперовому вигляді.

Персональні дані зберігатимуться Товариством протягом часу, необхідного для досягнення цілей, для яких збираються ці дані, та для виконання зобов'язань, що випливають із законодавчих положень, максимум на період забезпечення матеріалів, необхідних для податкових органів, бухгалтерського обліку, страхування та стягнення боргу.

Ми передамо ваші персональні дані компаніям, які підтримують нас у сферах: ІКТ, бухгалтерський облік, забезпечують поставки товарів, а також надають юридичні послуги. Крім того, одержувачами ваших даних будуть лише установи, уповноважені законодавством.

Ваші персональні дані не передаються третім країнам або міжнародним організаціям. Однак якщо такий намір виникне, ми докладемо зусиль для передачі даних до третьої країни чи міжнародної організації, за умови забезпечення відповідною державою чи міжнародною організацією належного захисту персональних даних та у випадках, встановлених законом або міжнародним договором України.

Будь ласка, майте на увазі, що без вашої згоди ваші дані не передаватимуться іншим особам або організаціям з метою збуту. Ми гарантуємо, що Ваші персональні дані не будуть використовуватися у наших власних цілях.

 

Права фізичних осіб – суб’єктів персональних даних

Згідно зі статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних» суб‘єкт персональних даних має право:

1) знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження та/або місце проживання (перебування) володільця чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законодавством.

2) отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;

3) на доступ до своїх персональних даних;

4) отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;

5) пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;

6) пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;

7) на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;

8) звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;

9) застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;

10) вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;

11) відкликати згоду на обробку персональних даних;

12) знати механізм автоматичної обробки персональних даних;

13) на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

Суб’єкт персональних даних має право на одержання від Товариства будь-яких відомостей про себе за умови наявності у Товариства можливості ідентифікувати суб’єкта персональних даних, який звернувся з таким запитом. Якщо Товариство здійснює обробку персональних даних конкретного суб’єкта персональних даних, його запит щодо отримання доступу до своїх персональних даних задовольняється протягом тридцяти календарних днів з дня його надходження, якщо інше не передбачено законодавством України. Відстрочення доступу суб’єкта персональних даних до своїх персональних даних не допускається. Копія персональних даних, що обробляються Товариством, надається суб’єкту персональних даних у формі витягу, порядок складання якого визначається Товариством самостійно. Доступ суб’єкта персональних даних до його персональних даних (у т.ч. надання витягу) здійснюється Товариством безоплатно.

Також повідомляємо Вам, що ми не будемо приймати автоматизовані рішення на основі ваших особистих даних.

У зв'язку зі зміною законодавчих положень ми залишаємо за собою право виправляти та вдосконалювати форму та зміст вищезазначеної інформації.

 

Незалежно від чинного законодавства, захист вашої конфіденційності, включаючи особисті дані, є одним із найважливіших пріоритетів для нас, тому ми беремось застосовувати відповідні заходи безпеки, як технічні, так і організаційні.

 

 

Директор ТОВ «Гідропрес Силова Гідравліка»

Олександр Нікітюк

whatsapp