Про нас

ТОВ "ГІДРОПРЕС СГ". Працюємо для Вас з 2006 р.

Чому ми? Наші сильні сторони.

 

Hydropress - це насамперед знання та 20-річний досвід роботи в галузі силової гідравліки.
Наші технічні консультанти забезпечать професійну підготовку, фахову консультацію та креативні рішення. Завдяки цьому наша пропозиція включає комплексне виконання майже всіх завдань, починаючи від проектування, виробництва систем та їх  подальше обслуговування.
Завдяки постійно зростаючим складським запасам ми забезпечуємо широкий  асортимент та стабільність поставок. В цьому нам допомагають професійний логістичний центр - склад, парк спеціалізованих автомобілів та сучасна логістична система, що охоплює всю країну.
Ми постійно розвиваємо власну комерційну мережу та запускаємо нові канали дистрибуції. У нас є 13 локацій, розташованих в промислових регіонах Польщі та закордонному відділенні в Києві. Все це для підтримки наших контрагентів та зручності для них.
Для забезпечення найвищої якості експлуатації ми впровадили систему управління, яка відповідає вимогам ISO 9001: 2015, що підтверджується сертифікатом, виданим норвезьким класифікаційним товариством Det Norske Veritas.

Співпраця з нами приносить нашим партнерам доступ до найновіших технологій, економію на покупках та допомогу в технічному консультуванні. Підрядники хвалять нас за швидкість виконання замовлення, високу якість пропонованої продукції та гнучкий підхід до бізнесу.
Усі ці аспекти вказують на те, що вибір нашої пропозиції є найкращим рішенням для компаній.

 

Технічний консалтинг

 

Однією з переваг нашої пропозиції є професійний технічний консалтинг. Наші співробітники - це кваліфікована команда техніків та інженерів, яка готова надати допомогу та поради у складних, спеціалізованих проектах.

Багаторічний досвід та прогресивне просування разом з прогресом роблять нас надійними партнерами в бізнесі. З запуском нових продуктів ми організовуємо демонстрації та тренінги для наших торгових партнерів для ознайомлення з характеристиками та застосуваннями нових додатків.

На основі знань та багаторічного досвіду ми надаємо технічну консультацію у галузі:

  -  розробка проектів інвестиційних процесів з використанням елементів силової гідравліки,
  -  розвиток та оптимізація технологічних процесів
  -  розвиток процесів контролю параметрів рідини
  -  комплексний запуск нових виробничих ліній з використанням гідравлічних систем у наших партнерів
Силова гідравліка для нас не має секретів.

whatsapp