Картриджні клапани

КАРТРИДЖНІ КЛАПАНИ

Winner Hydraulics - один з провідних світових виробників картриджних клапанів та їх комплектуючих.
Ці вироби застосовуються в стаціонарних і мобільних гідравлічних системах. Використовуючи широкий діапазон розмірів отворів, ми можемо підібрати клапани  з об'ємом потоку до 480 лтр / хв. Виробник пропонує сотні типів клапанів для гідравлічних систем управління та захисту.

 

За допомогою картриджних клапанів і корпусів серії ML ми можемо добрати компактні лінійні клапани, а з блоками серії MH03 / 05 ми можемо отримати комплект клапанів для застосування в монтажних плитах CETOP.

 

Всі виробничі процеси здійснюються на одному заводі Winner Hydraulics, який забезпечує 100% контроль якості продукції. Повністю автоматизований і сучасний машинний парк, а також повний контроль якості вхідних матеріалів дають продукт найвищої якості.
Найсучасніша лінія покриття виробів  нікель-цинк гарантує ідеальний захист від корозії. HYDROPRESS єдина компанія на ринку, яка пропонує клапани з покриттям нікель-цинк як стандартне!

 

Після виробництва 100% поставлених клапанів піддаються жорстким випробуванням, щоб кінцевий продукт міг задовольнити найвибагливіші потреби. Результат - трирічна гарантія на продукти з логотипом Winner Hydraulics.
Як ексклюзивний дистриб'ютор гідравліки Winner в цій частині Європи, ми поставили на ринок тисячі клапанів і не отрмали жодної скарги на якість.

 

Продукти Winner Hydraulics - це також заміна для Sun Hydraulics, HydraForce тощо.

 

Запрошуємо ознайомитись з нашою пропозицією.

 

wpisz conajmniej trzy znaki

Запитай про товар

Інформація на веб-сайті щодо пропонованих товарів, включаючи їх опис, ціну, фотографії або передбачуваний час доставки, є лише інформаційною і не є пропозицією за змістом Цивільного кодексу. Інформація, представлена на сайті, не відображає поточний стан складських запасів.
whatsapp