Рукави промислові

Як ексклюзивний дистриб'ютор світового лідера у виробництві шлангів ALFAGOMMA, ми пропонуємо високоякісні промислові шланги, що застосовуються в численних сферах застосування в будівельній, харчовій, нафтохімічній та обробній промисловості. Якщо терміни завершення проекту є напруженими та є проблеми з надійністю промислових шлангів, що застосовуються до цього часу, запитайте наших експертів про промислові шланги ALFAGOMMA:

  • для бетону
  • для піскування 
  • для штукатурки
  • каналізаційні
  • напорно-всмоктуючі 

 

ПЕРЕВІР ПРОПОЗИЦІЮ

 РУКАВИ ПРОМИСЛОВІ

У нашій пропозиції ви знайдете широкий асортимент шлангів від провідних європейських виробників. Вся наша продукція гарантує високу якість, надійність та безпеку для користувача. Ми пропонуємо гумові та пластикові шланги, шланги напірні, всмоктуючі,та напірно - всмоктуючі , від 5 мм до 500 мм внутрішнього діаметра, що застосовуються для широкого спектру застосувань у промисловості.

Крім того, в інтересах найвибагливіших клієнтів ми створили розділ «Спеціальні шланги», в якому клієнти знайдуть пластикові шланги, що відповідають конкретним європейським стандартам, або спеціальні будівельні шланги для передачі т. зв "важких" матеріалів. Ми радимо ознайомитись із пропозицією.

 

Запитай про товар

Інформація на веб-сайті щодо пропонованих товарів, включаючи їх опис, ціну, фотографії або передбачуваний час доставки, є лише інформаційною і не є пропозицією за змістом Цивільного кодексу. Інформація, представлена на сайті, не відображає поточний стан складських запасів.
whatsapp