Агрегати гідравлічні

АГРЕГАТИ ГІДРАВЛІЧНІ 

Компанія ГІДРОПРЕС виробляє гідравлічні маслостанції  з урахуванням потреб користувача, які найчастіше призначені для приводу та управління механізмом за допомогою  циліндра чи гідромотора. Їх можна використовувати як стаціонарних прмислових машинах і пристроях так і в мобільних системах. Гідравлічні маслостанції доступні в наступних версіях: стандарт - HYDROPRESS "H-Pak", виготовлені відповідно до наших норм, виконуємо  індивідуальні замовлення клієнтів, відповідно до його технічних специфікацій,  та мінімаслостанції торгової марки Winner.
Ми використовуємо лише перевірених виробників для виробництва гідравлічних агрегатів , гарантуючи високу якість нашої продукції, що підтверджується більш ніж 25-річним досвідом роботи на ринку.

 

Запитай про товар

Інформація на веб-сайті щодо пропонованих товарів, включаючи їх опис, ціну, фотографії або передбачуваний час доставки, є лише інформаційною і не є пропозицією за змістом Цивільного кодексу. Інформація, представлена на сайті, не відображає поточний стан складських запасів.
whatsapp